Madhouse Express

PsychedelicPsychedelic Rock | Česká republika

Madhouse Express na Stone Smoker Festival 2020

Madhouse Express – fúze psychedelie, fuzzy a rock’n’rollu, rotující ve spirále prostoročasu, spojující minulost, současnost i budoucnost. 

Někdo říká, že mu připomínají Doors, někdo třeba Pink Floyd… Pravda, Madhouse Express má základy inspirace v 60. letech, avšak s přispěním vlastní invence, talentu a experimentování, přináší na českou scénu unikátní a svěží hudební styl. 

Pražská kapela je na scéně od roku 2015. V její hudbě se mísí změny nálad, zvukové efekty intenzivní kytarové riffy a melodie, chytlavé basové linky, energické bicí, excentricky šílený zpěv, nebo klávesy pulzující vesmírem.

Psychedelická čtyřka odehrála během svojí cesty nespočet koncertů po ČR, kde si vysloužila přezdívky jako ,,čeští psychedeličtí kazatelé,, nebo ,,momentální králové české psychedelie,, ale zahrála několikrát i v zahraničí. 

Na svém kontě má EP, videosingly a již dlouho je jejich fanoušky toužebně očekáváno vydání prvního LP, které spatří světlo světa v nejbližší době. 

O stage se zatím kapela mohla podělit i se znáými jmény současné světové psychedelie, jako jsou Kikagaku Moyo, Holy Wave, The Wooden Shijps nebo i třeba s Radio Mocsow.

A právě koncerty jsou tím, co nutí spousty lidí promlouvat o Madhousu v superlativech. 

Na živo se totiž můžete těšit na uhrančivou psychedelickou show, nápaditě dokreslenou psychedelickými video projekcemi. Show, která vyniká komplexním hudebním projevem, slučujícím mnohé elementy napříč hudebním vkusem a která je dokonale podtržena charismatem všech členů posádky expressu. V neposlední řadě je tu skoro až mystická postava výjimečného frontmana, který vás na vlnách transcendentních zážitků z vystoupení zavede až na vysněnou surrealistickou louku…