Isis jewellery

Prodej

Vyrůstala jsem obklopena přírodou, které mě odjakživa fascinovala svojí tajuplností a léčivou silou. Již od malička jsem sbírala kameny a jiné přírodní poklady ze kterých jsem postupně začala vyrábět šperky a nejrůznější objekty – nejdříve především pro sebe a blízké a později pro širší veřejnost pod značkou ISIS.

Baví mě organická krása kamenů, jejich krystalizace, geometrie, barvy, moudrost a energie. Každý kousek pečlivě vybírám a páruji tak aby se, pokud možno, co nejlépe zachovala jeho původní, neopracovaná forma, a tak vynikly jeho kvality.

Každý šperk a objekt je originál a má svůj skrytý příběh. Název ISIS je inspirovaný egyptskou bohyní Ísis zosobňující ideály lásky, ušlechtilosti a krásy které jsou mi blízké. Mnohé z motivů, se kterými pracuji jsou inspirovány starobylou mytologií a kosmickou geometrií.

Studovala jsem oděvní průmyslovku, grafický design, scholastiku (škola současného umění). Nyní se věnuji převážně produktovému designu a aranžerství. Ve volném čase se zabývám homeopatii, osobnímu a spirituálnímu rozvoji a přírodním způsobům léčby.